Dokumenty

Wszystko pod ręką. Tutaj możesz pobrać najważniejsze dokumenty

Na pewno przydadzą się one w rozwiązaniu spraw formalnych. Przejrzyj poniższe dokumenty. Jeżeli uważasz, że któryś pomoże w sprawie twojego zobowiązania – po prostu go wypełnij i wyślij pocztą na adres: Kredyt Inkaso, ul. Okrzei 32, 22-400 Zamość. Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej po odebraniu dokumentów.

 

Oświadczenie o zmianie adresu:

Jeśli zmienisz adres, bardzo ważne, abyś nas o tym powiadomił; musimy zachować ciągłość korespondencji, aby doprowadzić sprawę do szczęśliwego zakończenia. Swoje nowe dane wyślij na nasz adres w Zamościu.

Pobierz Wypełnij i wyślij

 

Pełnomocnictwo:

Jeśli chcesz wyznaczyć pełnomocnika, który będzie Cię reprezentował w kontaktach z Kredyt Inkaso, wypełnij ten dokument oraz wyślij go na nasz adres w Zamościu.

Pobierz Wypełnij i wyślij

 

Wniosek o raty i zawarcie ugody:

Raty są dla Ciebie korzystniejsze od jednorazowej spłaty zadłużenia? Poszukajmy kompromisu – wypełnij i prześlij do nas ten dokument, a będzie starali się zaproponować ci korzystne raty, które doprowadzą do ugody.

Pobierz Wypełnij i wyślij

 

Wniosek o przystąpienie do długu:

Ktoś bliski chce ci pomóc ze spłatą zadłużenia? Świetna wiadomość! Wypełnijcie razem ten formularz i wyślijcie go na nasz adres w Zamościu.

Pobierz Wypełnij i wyślij

 

Informacja dla osoby trzeciej o zasadach przetwarzania jego danych osobowych

Ktoś bliski chce ci pomóc ze spłatą zadłużenia? Świetna wiadomość!

Pobierz

Serdecznie zapraszamy do przesyłania wypełnionych formularzy na adres:
Kredyt Inkaso, ul. Okrzei 32, 22-400 Zamość.

Masz dług w Kredyt Inkaso?

Strona korzysta z plików cookies. Przebywanie na niej oznacza akceptację polityki prywatności. Nie pokazuj więcej tego komunikatu