Co nas wyróżnia

7 powodów, które wyróżniają Kredyt Inkaso:

Wiele lat na rynku = wiele powodów, aby zaufać Kredyt Inkaso. Oprócz doświadczenia i biznesowej skuteczności cechuje nas wiele innych elementów, z których 7 wymieniamy poniżej.

  1. Jesteśmy specjalistami w dochodzeniu trudnych należności. W ramach windykacji usługowej możemy przyjąć do obsługi nawet 30 tys. nowych zleceń miesięcznie.

  2. Pomagamy w obsłudze procesów biznesowych związanych z windykacją należności – na każdym etapie cyklu życia wierzytelności. Działamy zarówno w ramach windykacji polubownej, restrukturyzacji długu, pośrednictwie w prefinansowaniu spłaty należności, jak i windykacji prawnej.

  3. Realizujemy zarówno procesy krótkoterminowego, jak i długotrwałego zarządzania wierzytelnościami. Zapewniamy bardzo wysoki standard wykonywanych procesów.

  4. Zapewniamy najwyższy poziom bezpieczeństwa danych osobowych. Korzystamy z zaawansowanych technologii, nowoczesnego oprogramowania oraz różnych środków komunikacji.

  5. Optymalizację działań opieramy na autorskim systemie raportowania, który pozwala na szczegółową analizę wyników oraz dynamiczne zarządzanie cyklem kampanii. Posługujemy się sprawdzoną metodologią – wiemy, jak współpracować z poszczególnymi grupami dłużników.

  6. Jesteśmy stabilni finansowo. Obecnie realizujemy 600 tys. spraw o wartości nominalnej ok. 4 mld złotych.

Masz dług w Kredyt Inkaso?

Strona korzysta z plików cookies. Przebywanie na niej oznacza akceptację polityki prywatności. Nie pokazuj więcej tego komunikatu