Misja i Wartości Grupy

Misja i Wartości GK KI

W trakcie naszej wieloletniej obecności na rynku zarządzania wierzytelnościami wypracowaliśmy rzetelny i unikalny model strategii działania oraz zdefiniowaliśmy postawy i zachowania, dzięki którym konsekwentnie budujemy pozytywne i skuteczne relacje z naszymi interesariuszami i realizujemy założone cele.

Wspólnie z naszym zespołem pracowników i pasjonatów opracowaliśmy Misję i Wartości Grupy Kapitałowej Kredyt Inkaso. Wskazują one sposób postępowania wobec naszych Pracowników, Klientów i Partnerów Biznesowych oraz determinują sposób komunikacji i działań w Grupie. Jednocześnie są one fundamentem kultury organizacyjnej Grupy, co jest dla nas powodem do dumy.

Masz dług w Kredyt Inkaso?
Porozmawiaj z nami

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
sms: 698 888 785

Masz dług w Kredyt Inkaso?

Strona korzysta z plików cookies. Przebywanie na niej oznacza akceptację polityki prywatności. Nie pokazuj więcej tego komunikatu