O nas

Kredyt Inkaso – o nas Kredyt Inkaso - O nas

Podium zobowiązuje. Stać na nim mogą tylko najlepsi. Kredyt Inkaso od lat należy do ścisłej czołówki firm zarządzających wierzytelnościami. Tę pozycję wypracowaliśmy i utrzymujemy zdecydowanym profesjonalizmem połączonym z fachowym doradztwem. To dzięki tym elementom Grupa Kapitałowa Kredyt Inkaso skutecznie działa dziś w 4 krajach Europy Środkowo-Wschodniej.

W roku 2001 jako pierwsi w Polsce zaczęliśmy inwestować w pakiety wierzytelności. Regularnie współpracujemy z największymi bankami, firmami ubezpieczeniowymi oraz firmami świadczącymi usługi telekomunikacyjne. Naszą pozycję na rynku zbudowaliśmy uczciwą pracą, skutecznością i profesjonalizmem. Dzięki temu rozwinęliśmy działalność nie tylko w Polsce, ale również w Rosji, Rumunii i Bułgarii. Dziś partnerom biznesowym oferujemy kompleksową obsługę zarządzania wierzytelnościami; od monitoringu płatności, przez windykację polubowną, aż po procesy sądowo-egzekucyjne. Osoby zadłużone znajdą u nas zrozumienie dla ich sytuacji oraz fachową pomoc doradców finansowych Kredyt Inkaso.

Od 2007 roku jesteśmy obecni na Giełdzie Papierów Wartościowych. Jesteśmy jednym z nielicznych podmiotów mających kompetencje w likwidacji portfeli zabezpieczonych hipotecznie. Specjalizujemy się w portfelach wierzytelności o skali 500 tys. – 600 mln zł. Partnerom zapewniamy pełną obsługę procesu inwestycyjnego – zaczynając od wyszukania i wyceny portfela, przez opiniowanie nabycia, a kończąc na likwidacji portfela wraz z ewentualnym odkupieniem go po określonym czasie obsługi.

Masz dług w Kredyt Inkaso?
Porozmawiaj z nami

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
sms: 698 888 785

Ważne fakty z historii Kredyt Inkaso


 • Pierwsza Publiczna Emisja Obligacji

 • Waterland – nowy akcjonariusz Kredyt Inkaso

 • Wejście na rynek w Chorwacji

  Rozpoczęcie współpracy z Trigon TFI

 • Rozpoczęcie współpracy z PRA Group

 • Rozpoczęcie działalności na terenie Rosji

  Przejęcie przez Kredyt Inkaso spółki Mark Collect Limited Liability Company (LLC), która zajmuje się zarządzaniem wierzytelnościami na rynku rosyjskim.

 • Powołanie spółek zależnych w Rumuni i Bułgarii

  Spółka rozpoczyna swoją ekspansję na rynkach zagranicznych. Dwa pierwsze kraje, w których Kredyt Inkaso będzie prowadziła swoją działalność to Rumunia oraz Bułgaria.

 • Powstanie FINSANO

  FINSANO Consumer Finance w ramach swojej podstawowej działalności specjalizuje się w oferowaniu określonym grupom potencjalnych Klientów, dedykowanych i zindywidualizowanych produktów finansowych o charakterze pożyczkowym.

  Nasz zespół doradców finansowych posiada duże doświadczenie i wiedzę w zakresie restrukturyzacji zadłużenia i doboru produktu gotówkowego dopasowanego do potrzeb Klienta. Dzwoniąc do nas uzyskają Państwo niezbędną pomoc oraz informacje dotyczące oferowanej przez FINSANO.

 • Przeniesienie siedziby firmy do Warszawy

  Zarząd spółki Kredyt Inkaso podjął decyzję o przeniesieniu siedziby z Zamościa do Warszawy.

  Aktualny adres Kredyt Inkaso to: ul. Domaniewska 39, Warszawa 02-672

 • Debiut Kredyt Inkaso na GPW

  Kredyt Inkaso debiutuje na GPW pozyskując przy tym 15 mln zł, które w większości przeznacza na nabycie nowych pakietów wierzytelności.

 • Otwarcie biura w Warszawie

  Kredyt Inkaso realizując swoje plany ekspansji otwiera swoje pierwsze biuro poza Zamościem.

 • Powstanie Kredyt Inkaso

  Kredyt Inkaso rozpoczyna działalność nabywając swój pierwszy pakiet wierzytelności od PTC S.A. działającej w Polsce pod marką ERA.

Masz dług w Kredyt Inkaso?

Strona korzysta z plików cookies. Przebywanie na niej oznacza akceptację polityki prywatności. Nie pokazuj więcej tego komunikatu